OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
11 NIEDZIELA ZWYKŁA

16.06.-23.06.2024

Zmartwychwstaniemy i otrzymamy niebiańskie, chwalebne ciała i już na zawsze będziemy z Panem. Dla nas żyć to Chrystus, a umrzeć to zysk, bowiem nasza wieczna ojczyzna, nasz wieczny dom jest w niebie, gdzie przebywa Chrystus. Dopóki żyjemy na tym świecie, staramy się Jemu podobać każdym naszym czynem, ponieważ wszyscy staniemy przed Nim w dniu sądu, a wtedy odbierzemy zapłatę za swoje uczynki dokonane w ciele, złe lub dobre.

 1. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, proszę w ramach adoracji o odmówienie koronki do Miłosierdzia Bożego.
 2. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby archidiecezji.
 3. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka Caritas na rzecz migrantów i uchodźców którymi opiekuje się Caritas Archidiecezji Katowickiej..
 4. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Św. Barbary w Lędzinach zaprasza Rodziców dzieci, które od września objęte będą wychowaniem przedszkolnym oraz Rodziców uczniów rozpoczynających naukę w klasie I na spotkania organizacyjne, które odbędą się:
  • we wtorek 18 czerwca 2024 o godz. 16:00 dla rodziców pierwszoklasistów,
  • w środę 19 czerwca 2024 o godz. 16:00 dla rodziców dzieci przedszkolnych.
 5. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.
 6. Obchody liturgiczne tygodnia:
  • Poniedziałek — Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego zak.
  • Piątek — Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zak.
 7. Wszystkim paniom które sprzątały i przystroiły kościół kwiatami serdecznie dziękuję. W tym tygodniu sprzątanie kościoła przypada na grupę VIII /od pani Karkoszka Małgorzata do pani Pilszczek Bogusława/.