OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
5 NIEDZIELA ZWYKŁA
09.02.-16.02.2025
Piękna wymiana: najpierw Piotr wpuścił Jezusa do swego życia, pozwalając Mu wejść do jego łodzi i zarzucając sieci na Jego słowo; potem Jezus wpuścił Piotra do swego życia, bo to właśnie oznaczają słowa: „Odtąd ludzi będziesz łowił”. Taka jest kolejność w życiu każdego człowieka: najpierw wpuszczamy Jezusa do siebie, a potem On wpuszcza nas do siebie. Wejście w życie Jezusa oznacza decyzję na stawanie się Miłością.
- We wtorek obchodzimy Światowy Dzień Chorego, msza w intencji chorych parafian. W czasie mszy udzielę sakramentu chorych z błogosławieństwem Lourdzkim.
- Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.
- Obchody Liturgiczne tygodnia:
- Poniedziałek — Wspomnienie św. Scholastyki dz.
- Piątek — Święto św. Cyryla i Metodego patronów Europy.
- Wszystkim paniom które sprzątały kościół serdecznie dziękuję. W tym tygodniu sprzątanie kościoła przypada na grupę II /od pani Jurowicz Aleksandra do pani Lamik Aneta/.