OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
27 NIEDZIELA ZWYKŁA

04.10.-11.10.2020

Uczeń Jezusa to słuchacz i wykonawca Słowa, tylko taki cieszy się pokojem Bożym, który przewyższa wszelki umysł i strzeże jego serce i myśli w Chrystusie Jezusie. Usprawiedliwieni z wiary, mamy pokój z Bogiem i o nic już się nie martwimy i nie troszczymy, ponieważ Ojciec wie, czego potrzebujemy i daje nam wszystko w obfitości i bez wymawiania, bo jest Dobry.

Kolekta przeznaczona na Stolicę Apostolską. Za złożone ofiary składam Bóg zapłać.

 1. W poniedziałek po mszy zapraszam na Krąg Biblijny.
 2. W sobotę odbędzie się IX pielgrzymka Żywego Różańca i innych wspólnot Maryjnych.
 3. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną decyzją Ks. Arcybiskupa nie będzie tzw. kolędy w tradycyjnej formie. Spotkania kolędowe będą w kościele: msza w intencji rodzin poszczególnych tras kolędowych ze wspólnym kolędowaniem po mszy i błogosławieństwem Najświętszym sakramentem na zakończenie.
 4. Od 1 września do 30 listopada 2020 r. (według stanu w dniu 1 czerwca 2020 r.) na terytorium Polski przeprowadzany jest Powszechny Spis Rolny 2020.
  Udział w spisie jest obowiązkowy. Rolnicy mogą udzielić informacji o gospodarstwach rolnych przede wszystkim poprzez samospis internetowy przeprowadzony za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, która dostępna jest na stronie internetowej spisrolny.gov.pl przez cały okres trwania spisu.
  Osoby nie posiadające komputera lub dostępu do Internetu mogą spisać się telefonicznie – dzwoniąc na czynną codziennie w godz. 8.00-20.00 infolinię spisową pod numer 22 279 99 99.
 5. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” /Dzień Papieski/.
 6. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego w którym m.in.: o świętym Franciszku z Asyżu który odmienił Kościół.
  W Małym Gościu – plakat z modlitwą „Pod Twoją obronę”
 7. Obchody liturgiczne tygodnia:
  • Poniedziałek—Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej dz.
  • Środa—Wspomnienie NMP Różańcowej.
 8. Paniom które sprzątały kościół serdecznie dziękuję. W tym tygodniu sprzątanie kościoła przypada na grupę II /od pani Jurowicz Aleksandra do pani Lamik Aneta/.