OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
7 NIEDZIELA ZWYKŁA

20.02.-27.02.2022

Nikt, kto nie narodził się na nowo z Ducha Bożego, nie jest w stanie żyć nauką Chrystusa. Tylko ci, którzy mają naturę Chrystusa, mogą żyć według słów Chrystusa. Chrystus umarł za nas, gdy byliśmy jeszcze grzesznikami. Taki rodzaj miłości otrzymują wszyscy, którzy narodzili się na nowo z Boga, bo Bóg jest miłością i kto mieszka w Bogu, w tym mieszka miłość Boża.

Kolekta przeznaczona na renowację piekarskiej kalwarii. Za złożone ofiary składam Bóg zapłać.

 1. Dziś alumni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami diakonatu. Polecajmy ich i rekolekcjonistę w naszych modlitwach.
 2. W sobotę od godz. 9:00 adoracja Najświętszego Sakramentu wpisana w harmonogram adoracji parafii naszej diecezji.
 3. IV archidiecezjalna pielgrzymka chorych, niepełnosprawnych i ich rodzin do Lourdes specjalnie wynajętym pociągiem z Katowic odbędzie się w dn. 8–16 września br. Szczegóły dostępne będą na przygotowanych plakatach i na stronie internetowej archidiecezji.
 4. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego w którym m.in: list papieża Benedykta XVI stanowiący odpowiedź na stawiane mu zarzuty.
  W Małym Gościu ściereczka z mikrofibry którą można oczyścić okulary, smartfon czy tablet.
 5. Obchody liturgiczne tygodnia:
  • Wtorek — Święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  • Środa — Wspomnienie św. Polikarpa bpa. i męcz.
 6. Paniom które sprzątały i przystroiły kościół kwiatami serdecznie dziękuję. W tym tygodniu sprzątanie kościoła przypada na grupę II /od pani Jurowicz Aleksandra do pani Lamik Aneta/. Grupa nie stroi kościoła kwiatami.