OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
4 NIEDZIELA ZWYKŁA

29.01.-05.02.2023

Mamy szukać Pana w pokorze serca, bo łaskawy jest Pan dla tych, którzy są cisi i łagodni. Żyjemy na tym upadłym świecie ukryci z Chrystusem w Bogu i nikogo się nie lękamy, bo Pan jest naszym mocarnym pasterzem, a Jego imię jest dla nas twierdzą warowną. Chlubimy się tylko w Panu, bo On stał się dla nas mądrością od Boga i sprawiedliwością, i uświęceniem, i odkupieniem. W Nim mamy Pełnię Bożą.

 1. We wtorek o godz. 9:00 zapraszam parafian do rozbiórki świątecznego wystroju kościoła.
 2. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego, msze o godz. 8:00 i 18:00. Na każdej mszy poświęcenie gromnic, a o godz. 18:00 również poświęcenie świec dzieciom które przygotowują się do I komunii św. po mszy spotkanie wraz z rodzicami. Kolekta dnia przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
 3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 17:00. Objazd chorych z udzieleniem sakramentu chorych o godz. 15:00.
 4. W piątek na zakończenie mszy udzielę błogosławieństwa św. Błażeja. Po mszy spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 5. W przyszłą niedzielę po nieszporach spotkanie Żywego Różańca.
 6. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.
 7. Obchody liturgiczne tygodnia:
  • Wtorek — Wspomnienie św. Jana Bosko prezb.
  • Czwartek — Święto Ofiarowania Pańskiego.
 8. Wszystkim paniom które sprzątały kościół serdecznie dziękuję. W tym tygodniu sprzątanie kościoła przypada na grupę VIII /od pani Karkoszka Małgorzata do pani Pilszczek Bogusława/. Grupa stroi kościół kwiatami.