OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
22 NIEDZIELA ZWYKŁA

28.08.-04.09.2022

Jezus nie szukał swego, bo miłość nie szuka swego. Nie przyszedł, aby Mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu. Przyszedł szukać i ratować tych, którzy się zgubili. Nie szukał własnej woli i chwały, lecz tylko woli i chwały Ojca. Uniżył samego siebie aż do śmierci krzyżowej i został wywyższony przez Ojca jako Pan nad wszystkim.

 1. Burmistrz Miasta Lędziny zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w dniu dzisiejszym od godz. 16:00 na boisku szkolnym w Goławcu. W razie niepogody piknik odbędzie się na Targowisku Miejskim. W programie: Gry i zabawy dla rodzin z nagrodami, bezpłatny dmuchaniec, gastronomia, bezpłatny poczęstunek, malowanie twarzy, przejażdżki konno.
  Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Lędzinach przypomina, że rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2022 o godz. 8:00. Uroczyste otwarcie oddziałów przedszkolnych odbędzie się 1 września 2022 o godz. 13:00.
 2. W czwartek zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców na mszę z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/23.
 3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 17:00.
 4. W czwartek po mszy spotkanie dzieci które przygotowują się do przyjęcia I komunii św. wraz z rodzicami.
 5. W piątek po mszy spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 6. W sobotę dzień modlitw o uświęcenie duchowieństwa.
 7. W sobotę o godz. 10:00 spotkanie dzieci Maryi.
 8. W przyszłą niedzielę po nieszporach spotkanie Żywego Różańca.
 9. 11 września o godz. 16:00 spotkanie kończących kadencję i rozpoczynających kadencję członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 10. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.
 11. Obchody liturgiczne tygodnia:
  • Poniedziałek — Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  • Sobota — Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego pap. i dK.
 12. Paniom które sprzątały i przystroiły kościół kwiatami serdecznie dziękuję. W tym tygodniu sprzątanie kościoła przypada na grupę II /od pani Jurowicz Aleksandra do pani Lamik Aneta/.